O mně


Jmenuji se Aleš Zedník, ale již v útlém mládí jsem věděl, že zedničina nebude ta správná volba. Od dětských let jsem žil aktivně a pravidelně se věnoval sportování, především lednímu hokeji, který hraji dodnes. Nebylo velkým překvapením, že jsem si v 18 letech vybral studium na vysoké škole se zaměřením na sport a tělovýchovu. Své bakalářské studium jsem zasvětil oboru rekreologie, kde jsem si mohl vyzkoušet mnoho druhů sportovních aktivit a rekvalifikovat se jako instruktor lyžování a snowboardingu.

Co mě ale uspokojovalo mnohem více, byla představa se věnovat sportu jako lektor a předávat své zkušenosti dětem a dospělým, proto navazující magisterské studium vedlo k oboru Učitelství tělesné výchovy a sportu, které mi umožnilo stát se trenérem fitness.

S formováním postavy pomocí závěsného posilovacího systému TRX jsem začal již během studia v Ostravě, kde jsem navštěvoval specializované kurzy několikrát týdně. Od letošního roku, jsem kromě mnoha jiných licencí, také držitelem certifikace „Trenér pro lekce TRX“. Cvičení s TRX je dřina, která je zábavnější a účinnější než většina jiných cvičení….život bez sportování si nedokážu představit.

Certifikáty

Funkční trénink CORE ve sportovní přípravě
Funkční trénink s moderními pomůckami
Funkční trénink
TRX – Sport medicine
TRX (GSTC) – pro skupinové lekce
Licence instruktora školního snowboardingu
Licence instruktora školního lyžování
Masér pro sportovní a rekondiční masáže s působností mimo sektor zdravotních zařízení